جزئیات اخبار

جزییات اخبار سری اول

اطلاعیه شرکت میلان کالا پلاست عرضه کننده ماشین آلات تزریق پلاست: جایزه نفیس به مشتریان با یک شرط/ ماشین آلات میلان تایبار نمی برد.

ماشین الات میلان تایبار نمی برد شرکت میلان کالا پلاست نماینده ی رسمی ماشین الات ساند (اولین سازنده ی ماشین الات تزریق در چین) و آرلکس با ارسال یادداشتی به پپنا اعلام کرد: این ماشین الات به دلیل ماشین کاری دقیق نسبت به سایر برند ها تایبار نمی برد.

ماشین الات میلان تایبار نمی برد

شرکت میلان کالا پلاست نماینده ی رسمی ماشین الات ساند (اولین سازنده ی ماشین الات تزریق در چین) و آرلکس با ارسال یادداشتی به پپنا اعلام کرد:

این ماشین الات به دلیل ماشین کاری دقیق نسبت به سایر برند ها تایبار نمی برد.

- عدم لرزش و در نتیجه استحکام و عمر بیشتر ماشین الات میلان کالا پلاست به دلیل وزن بیشتراین ماشین الات به نسبت سایر ماشین الات در مدل مشابه است که این خود به دلیل ضخامت بیشتر صفحات گیره و محکم تر بودن شاسی می باشد.

- برای تسریع و تسهیل در بستن قالب از تکنولوژی T در صفحات گیره استفاده می گردد که این تکنولوژی باعث کاهش ضخامت صفحات می شود. شرکت ساند وآرلکس این کاهش ضخامت را با افزودن از پشت صفحات گیره جبران می نماید که خود منجر به استحکام صفحات گیره می گردد. (در سایر ماشین الات این کاهش ضخامت جبران نمی گردد که خود منجر به کاهش استحکام گیره می شود)

با توجه به شرایط فوق شرکت میلان کالا پلاست به آن دسته از مشتریانی که ماشین تزریقشان تایبار بریده است جایزه نفیس می دهد.

علاقه مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره تلفن های

:77120089-77123876-77126903-77126691-77124917-77123674-77124574

تماس حاصل نمایند.

سایر خبرها